Aktualności

ZAPRASZAMY NA DEBATĘ SPOŁECZNĄ MIESZKAŃCÓW GMINY MIŃSK MAZOWIECKI ,,POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE”

Data publikacji 20.06.2024

27 czerwca 2024 roku o godzinie 18:00 zapraszamy mieszkańców gminy Mińsk Mazowiecki do remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzózem przy ul. Strażackiej 2. Komendant Powiatowy Policji zaprasza na spotkanie dotyczące bezpieczeństwa w miejscach publicznych i w miejscu zamieszkania. Najpierw o godz. 18:00 odbędzie się debata ewaluacyjna, podczas której omówione zostaną postulaty i wnioski zgłoszone podczas spotkania w ubiegłym roku. Następnie o godz. 18:30 odbędzie się debata społeczna poświęcona bezpieczeństwu.

27 czerwca 2024 roku o godzinie 18:00 zaplanowano spotkanie z mieszkańcami gminy Mińsk Mazowiecki. Debata odbędzie się w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzózem przy ul. Strażackiej 2, 05-300 Brzóze. Plan spotkania: o godz. 18:00 odbędzie się debata ewaluacyjna, podczas której omówione zostaną postulaty i wnioski zgłoszone podczas spotkania w ubiegłym roku. Następnie o godz. 18:30 odbędzie się debata społeczna poświęcona bezpieczeństwu.

Komendant Powiatowy Policji w Mińsku Mazowieckim inspektor Sławomir Rogowski serdecznie zaprasza mieszkańców do udziału w debatach społecznych.

Celem spotkania jest poznanie potrzeb i oczekiwań mieszkańców w zakresie bezpieczeństwa i porządku publicznego. Tematem spotkania będą między innymi problemy społeczeństwa zdiagnozowane na podstawie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, priorytetowe działania dzielnicowych, założenia aplikacji ,,Moja Komenda’’, bezpiczeństwo w miejscach publicznych i w miejscu zamieszkania, temat oszustw internetowych oraz bezpieczeństwo w zakresie ruchu drogowego. 

sierż. szt. Elżbieta Zagórska

  • plakat informujący o debacie
Powrót na górę strony