Aktualności

ZAPRASZAMY NA DEBATĘ SPOŁECZNĄ MIESZKAŃCÓW SULEJÓWKA ,,POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE”

Data publikacji 16.06.2024

24 czerwca 2024 roku o godzinie 17:00 zapraszamy mieszkańców miasta Sulejówek do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych ul. Paderewskiego 29. Komendant Powiatowy Policji zaprasza na spotkanie dotyczące bezpieczeństwa w miejscach publicznych i w miejscu zamieszkania. Najpierw o godz. 17:00 odbędzie się debata ewaluacyjna, podczas której omówione zostaną postulaty i wnioski zgłoszone podczas spotkania w ubiegłym roku. Następnie o godz. 17:30 odbędzie się debata społeczna poświęcona bezpieczeństwu.

24 czerwca 2024 roku o godzinie 17:00 zaplanowano spotkanie z mieszkańcami miasta Sulejówek. Debata odbędzie się w Zespole Szkół Ponadpodstwowych im. Ignacego Jana Paderewskiego, 05-070 Sulejówek ul. Paderewskiego 29. Plan spotkania: o godz. 17:00 odbędzie się debata ewaluacyjna, podczas której omówione zostaną postulaty i wnioski zgłoszone podczas spotkania w ubiegłym roku. Następnie o godz. 17:30 odbędzie się debata społeczna poświęcona bezpieczeństwu.

Komendant Powiatowy Policji w Mińsku Mazowieckim inspektor Sławomir Rogowski serdecznie zaprasza mieszkańców do udziału w debatach społecznych.

Celem spotkania jest poznanie potrzeb i oczekiwań mieszkańców w zakresie bezpieczeństwa i porządku publicznego. Tematem spotkania będą między innymi problemy społeczeństwa zdiagnozowane na podstawie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, priorytetowe działania dzielnicowych, założenia aplikacji ,,Moja Komenda’’, bezpiczeństwo w miejscach publicznych i w miejscu zamieszkania, temat oszustw internetowych oraz bezpieczeństwo w zakresie ruchu drogowego. 

sierż. szt. Elżbieta Zagórska

  • plakat informujący o debacie
Powrót na górę strony