Aktualności

Policjanci z wizytą w żłobku „Małe Misie”

Data publikacji 08.06.2024

W związku ze zbliżającymi się wakacjami i czasem zwiększonych letnich wyjazdów, policjanci mińskiej komendy wykorzystują każdą okazję do przekazania profilaktycznych wskazówek, które mogą pomóc w bezpiecznym wypoczynku. W tym tygodniu mińscy policjanci odwiedzili żłobek „Małe Misie”. Dzieci miały okazję zapoznać się z wizerunkiem policjanta, oraz wysłuchać wskazówek dotyczących bezpieczeństwa najmłodszych.

5 czerwca mińscy policjanci odwiedzili dzieci w żłobku „Małe Misie”. Celem spotkania było przekazanie najmłodszym informacji na temat ich bezpieczeństwa. Głównym tematem profilaktyki było bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Mundurowi opowiadali m.in. jak należy zachować się w rejonie przejścia dla pieszych. Dzieci przećwiczyły to na specjalnie przygotowanych pasach. 

Podczas wizyty policjanci zwracali także uwagę na konieczność zachowania ostrożności podczas spotkania z osobą obcą. W związku ze zbliżającymi się wakacjami funkcjonariusze mówili o prawidłowym zachowaniu się w miejscu wypoczynku, w tym nad wodą, a także o szeroko rozumianym bezpieczeństwie.

Dzieci z zainteresowaniem uczestniczyły w spotkaniu, a dla policjantów największym podziękowaniem był uśmiech na buziach najmłodszych.

sierż. szt. Elżbieta Zagórska

  • "Małe Misie"
  • "Małe Misie"
  • "Małe Misie"
Powrót na górę strony