Aktualności

ZAPRASZAMY NA DEBATĘ SPOŁECZNĄ MIESZKAŃCÓW MIASTA I GMINY HALINÓW ,,POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE”

Data publikacji 05.06.2024

11 czerwca 2024 roku o godzinie 17:00 zapraszamy mieszkańców miasta i gminy Halinów do Urzędu Miejskiego w Halinowie przy ul. Spółdzielczej 1. Komendant Powiatowy Policji zaprasza na spotkanie dotyczące bezpieczeństwa w miejscach publicznych i w miejscu zamieszkania. Najpierw o godz. 17:00 odbędzie się debata ewaluacyjna, podczas której omówione zostaną postulaty i wnioski zgłoszone podczas spotkania w ubiegłym roku. Następnie o godz. 17:30 odbędzie się debata społeczna poświęcona bezpieczeństwu.

11 czerwca 2024 roku o godzinie 17:00 zaplanowano spotkanie z mieszkańcami miasta i gminy Halinów. Debata odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Halinowie przy ulicy Spółdzielczej 1, 05-074 Halinów. Plan spotkania: o godz. 17:00 odbędzie się debata ewaluacyjna, podczas której omówione zostaną postulaty i wnioski zgłoszone podczas spotkania w ubiegłym roku. Następnie o godz. 17:30 odbędzie się debata społeczna poświęcona bezpieczeństwu.

Komendant Powiatowy Policji w Mińsku Mazowieckim inspektor Sławomir Rogowski serdecznie zaprasza mieszkańców do udziału w debatach społecznych.

Celem spotkania jest poznanie potrzeb i oczekiwań mieszkańców w zakresie bezpieczeństwa i porządku publicznego. Tematem spotkania będą między innymi problemy społeczeństwa zdiagnozowane na podstawie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, priorytetowe działania dzielnicowych, założenia aplikacji ,,Moja Komenda’’, bezpiczeństwo w miejscach publicznych i w miejscu zamieszkania, temat oszustw internetowych oraz bezpieczeństwo w zakresie ruchu drogowego. 

sierż. szt. Elżbieta Zagórska

  • plakat informujący o debacie
Powrót na górę strony