Aktualności

ZMIANA NA STANOWISKU KOMENDANTA KOMISARIATU POLICJI W STANISŁAWOWIE

Data publikacji 31.05.2024

Dzisiaj o godz. 10:00 w Komisariacie Policji w Stanisławowie, odbyła się uroczysta zbiórka w związku z wprowadzeniem nowego komendanta aspiranta sztabowego Andrzeja Kowalskiego. Dotychczasowy komendant podinspektor Robert Momot, dalsze obowiązki służbowe będzie realizował w Komendzie Głównej Policji.

Dzisiaj w Komisariacie Policji w Stanisławowie odbyła się uroczysta zbiórka, na którą przybyli: I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Mińsku Mazowieckim mł. insp. Sebastian Ciastoń, wraz z Naczelnikiem Wydziału Wspomagającego nadkom. Moniką Mróz. W tym szczególnym czasie obecni byli także samorządowcy: Wójt Gminy Stanisławów Pani Konga Sosińska, Wójt Gminy Jakubów Pani Hanna Wocial oraz Burmistrz Miasta i Gminy Dobre Pan Kamil Wichrowski.

Powodem zorganizowania zbiórki było odczytanie i wręczenie rozkazu personalnego, o mianowaniu na stanowisko komendanta Komisariatu Policji w Stanisławowie asp. szt. Andrzeja Kowalskiego. Rozkaz odczytała Naczelnik Wydziału Wspomagającego nadkom. Monika Mróz, a wręczył I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Mińsku Mazowieckim mł. insp. Sebastian Ciastoń.

Mł. insp. Sebastian Ciastoń podziękował ustępującemu komendantowi za dotychczasową służbę, życząc dalszych sukcesów. W swojej wypowiedzi docenił zaangażowanie i profesjonalizm wykazywany podczas służby przez podinsp. Roberta Momota, który od 1 czerwca będzie pełnił służbę w Komendzie Głównej Policji.

Nowemu komendantowi komisariatu życzył powodzenia na stanowisku oraz wyraził przekonanie, że to słuszna decyzja, powierzając to stanowisko tak wykwalifikowanemu funkcjonariuszowi. Do złożonych podziękowań i życzeń dołączyli policjanci i pracownicy Komisariatu Policji w Stanisławowie..

Podinsp. Robert Momot podziękował zarówno policjantom jak i władzom samorządowym za ponad 5 lat pomyślnej współpracy. Asp. szt. Andrzej Kowalski, który od 1 czerwca pełnił będzie funkcję komendanta komisariatu podziękował za zaufanie i zapewnił, że dołoży wszelkich starań aby sprostać oczekiwaniom.

Panowie Komendanci, życzymy samych sukcesów i dalszych awansów, jednocześnie dziękując za dotychczasową służbę i współpracę.

sierż. szt. Elżbieta Zagórska

Powrót na górę strony