Aktualności

Podziękowania dla mińskich policjantów za błyskawiczne odzyskanie hulajnogi

Data publikacji 22.05.2024

14 maja z terenu parkingu podziemnego w Mińsku Mazowieckim została skradziona hulajnoga dziecięca. Poza szkodą finansową, która wyniosła 700 złotych była to przede wszystkim ogromna strata sentymentalna, ponieważ był to prezent dla dziecka na pierwsze urodziny. Sprawą natychmiast zajęli się policjanci, którzy tego samego dnia odzyskali skradziony prezent i oddali go szczęśliwej mamie oraz córce. Wczoraj na skrzynkę e-mailową mińskiej komendy wpłynęły podziękowania za skuteczne rozwiązanie tej sprawy.

Tydzień temu mińscy policjanci odzyskali skradzioną hulajnogę, którą oddali szczęśliwej mamie i córce. W dniu wczorajszym na skrzynkę e-mailową mińskiej policji, wpłynęły piękne podziękowania, które brzmią następująco:

„Pragnę serdecznie podziękować Państwu za błyskawiczne odzyskanie hulajnogi mojej córeczki. Gdyby nie Państwa szybkie działania mojej córce zostałaby skradziona rodzinna pamiątka, którą miałaby zaledwie jeden dzień. Spotkałam się z bardzo sprawnym podejściem do sprawy i ogromną wyrozumiałość podczas gdy przyszłam do Państwa siedziby z głodnym i zmęczonym dzieckiem”

Każdy policjant wie, co do niego należy i zawsze wykonuje swoje obowiązki z bezinteresownym zaangażowaniem. Jednak miło jest usłyszeć słowa uznania po wykonanej służbie, za które dziękujemy. Państwa opinia wyrażająca zadowolenie z naszej służby jest niezwykle budująca i jest dowodem na to, że to co robimy, jest słuszne i potrzebne.

„Pomagamy i chronimy”. Cieszymy się, że w tej sprawie również mogliśmy pomóc.

sierż. szt. Elżbieta Zagórska

  • otrzymany list pochwalny
Powrót na górę strony