Aktualności

PLANOWANY PROTEST ROLNIKÓW PRZYNIESIE UTRUDNIENIA NA DROGACH POWIATU MIŃSKIEGO

Na piątek 10 maja zaplanowany jest protest rolników. To wydarzenie może przynieść utrudnienia na drodze DK 50. Zachęcamy do szukania alternatywnych tras podróży.

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim informują, że 10 maja 2024 roku w godzinach 10:00 - 12:00 w miejscowości Stanisławów na ciągu drogi DK 50 odbędzie się planowany protest rolników.  Przyniesie on czasowe utrudnienia na drogach powiatu mińskiego. Wyruszając w trasę, powinniśmy uwzględnić dłuższy niż zwykle czas dojazdu lub znaleźć drogi alternatywne.

Pojazdy ciężarowe jadące od strony Mińska Mazowieckiego pojadą autostradą A2 do miejscowości Kałuszyn drogą DK 2, następnie do miejscowości Marysin, gdzie skręcą w drogę DW 697 w kierunku Węgrowa  do drogi  DK 62 oraz  w kierunku Łochowa do drogi DK 50. Kierując się od strony Łochowa należy jechać analogicznie, tj. na drogę K 62, dalej  drogą DW 697 do miejscowości Marysin na drogę K2.

Pojazdy osobowe  jadące w kierunku Łochowa muszą liczyć się z objazdem odcinka drogi DK 50 w miejscowości Stanisławów, który będzie wyłączony z ruchu. W związku z powyższym zaleca się objazd dla samochodów osobowych ulicami: Siedlecką, Rynek, Kościelna, Krótką, Cmentarną, Sokołowską. Kierując się od strony Łochowa należy jechać ulicami: Sokołowską, Cmentarną, Krótką, Kościelną, Rynek, Siedlecką do trasy DK 50. 

Apelujemy do wszystkich kierowców o zrozumienie oraz cierpliwość na drogach. Sugerujemy unikania podróży samochodem, jeśli to tylko możliwe. Jeżeli jednak konieczne jest przemieszczanie się, prosimy o wcześniejsze zaplanowanie trasy i skorzystanie z dostępnych objazdów. Pamiętajmy, aby w tym czasie zachować szczególną ostrożność i stosować się do poleceń policjantów.

Zachęcamy również do monitorowania lokalnych mediów, aby być na bieżąco z sytuacją panującą tego dnia na drogach powiatu.  

Powrót na górę strony