Aktualności

„XIX MIŃSKIE TARGI PRACY I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI” – PROMOCJA ZAWODU POLICJANTA

Data publikacji 06.04.2024

Podobnie jak w latach ubiegłych na XIX już z rzędu „Mińskich Targach Pracy” nie zabrakło przedstawicieli mińskiej komendy. Mundurowi chętnie odpowiadali na pytania wszystkich, którzy odwiedzili policyjne stoisko. Funkcjonariusze udzielali szczegółowych porad i przedstawiali dokładne informacje na temat procesu rekrutacji do służby w Policji. Udział policjantów w kolejnej edycji targów pracy, miał na celu promocję zawodu policjanta, a także pokazał, że komenda aktywnie włącza się w przedsięwzięcia, dzięki którym może przybliżyć mieszkańcom zakres realizowanych zadań.

Do Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim, jak co roku dotarło zaproszenie do udziału „Mińskich Targach Pracy i Przedsiębiorczości”. Odpowiadając na zaproszenie, mińska policja zorganizowała stoisko promocyjne.

Policyjny punkt cieszył się zainteresowaniem osób odwiedzających targi pracy. Funkcjonariusze przygotowali ulotki oraz informatory dla kandydatów do służby w policji. Oprócz szczegółowych informacji na temat procesu rekrutacji do służby, wymogów jakie kandydat musi spełnić, zainteresowane osoby mogły też dowiedzieć się o terminach przyjęcia w bieżącym roku. Funkcjonariusze chętnie odpowiadali na pytania osób zainteresowanych podjęciem zawodu mundurowego.

Udział w „XIX Mińskich Targach Pracy i Przedsiębiorczości” był elementem działalności promocyjnej prowadzonej przez mińską policję, mającej przybliżyć specyfikę mundurowego zawodu oraz to, że policja jest formacją, która dba o bezpieczeństwo wszystkich obywateli i której zależy na współdziałaniu ze społeczeństwem.

sierż. szt. Elżbieta Zagórska

  • XIX Mińskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości
  • XIX Mińskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości
  • XIX Mińskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości
Powrót na górę strony