Aktualności

Spotkanie Wielkanocne w Komendzie Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim

Data publikacji 29.03.2024

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi, w Komendzie Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim odbyło się spotkanie funkcjonariuszy oraz pracowników policji. Uczestniczył w nim I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji młodszy inspektor Sebastian Ciastoń, kapelan mińskiej policji ks. pułkownik Adam Prus, kadra kierownicza, policjanci oraz pracownicy cywilni. Podczas spotkania wszystkim zebranym złożono życzenia zdrowych i pogodnych świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze.

29 marca w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim, odbyło się przedświąteczne spotkanie. Uczestniczył w nim I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji młodszy inspektor Sebastian Ciastoń, kapelan mińskiej policji ks. płk Adam Prus, kadra kierownicza, funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni.

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi młodszy inspektor Sebastian Ciastoń, w imieniu własnym oraz kadry kierowniczej Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim złożył zebranym życzenia. Nawiązując do zwrotu „zatrzymaj się na chwilę, pomyśl po co żyjesz” komendant życzył spokoju, odpoczynku od codziennej służby, oraz świąt spędzonych z najbliższymi. Jednocześnie podziękował za czas poświęcony służbie. Policjantom, którzy w święta będą wykonywać swoje obowiązki, komendant życzył spokojnej służby, bez wydarzeń.

Następnie głos zabrał ks. pułkownik Adam Prus. Kapelan Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim, nawiązał do sytuacji za wschodnią granicą. Powiedział, że policjanci odgrywają ogromną rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa w trudnych czasach. Podkreślił, że miłość do drugiego człowieka powoduje szacunek oraz zatroskanie. Ksiądz pułkownik z okazji nadchodzących Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzył policjantom dobrego wypoczynku w gronie rodziny, zgody oraz pokoju.

Dzisiejsze spotkanie przebiegło w miłej, przedświątecznej atmosferze.

sierż. szt. Elżbieta Zagórska

Powrót na górę strony