Aktualności

„Bezpieczni mieszkańcy gminy Jakubów”, czyli o bezpieczeństwie podczas finału rajdu rowerowego

Data publikacji 23.05.2023

W minioną niedzielę policjanci ze Stanisławowa i Mińska Mazowieckiego byli gośćmi gminnego rajdu rowerowego, który odbył się w Ludwinowie. Podczas wydarzenia mundurowi opowiadali o bezpieczeństwie oraz prezentowali policyjne wyposażenie. Na mecie dla dzieci czekała miła niespodzianka- wizyta starszego posterunkowego Rysia. Policyjnej maskotce towarzyszył Ryś z Ochotniczej straży Pożarnej w Stanisławowie.

21 maja policjanci z Komisariatu Policji w Stanisławowie i Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim, uczestniczyli w finale gminnego rajdu rowerowego. Wydarzenie pod hasłem „Żyjmy zdrowo na sportowo- turniej sportowy w gminie Jakubów” odbył się w Ludwinowie. Przedsięwzięcie miało na celu propagowanie aktywnego tryby życia, ale także i bezpiecznego.

Korzystając z okazji policjanci porozmawiali o szeroko rozumianym pojęciu bezpieczeństwa. A skoro wydarzeniem był rajd rowerowy, mundurowi opowiadali także o przepisach ruchu drogowego. Policjantka mówiła również o przeciwdziałaniu przyczynom przestępczości.

W wydarzeniu udział wzięły rodziny z dziećmi, na które czekała miła niespodzianka- wizyta policyjnej maskotki. Starszemu posterunkowemu Rysiowi towarzyszyła bliźniacza maskotka z Ochotniczej Straży Pożarnej w Stanisławowie.

sierż. szt. Elżbieta Zagórska

Powrót na górę strony