Aktualności

Zapraszamy na turniej piłki nożnej

Data publikacji 26.08.2022

Już w najbliższy wtorek w Sulejówku odbędzie się turniej piłki nożnej, który ma na celu upamiętnienie bohaterstwa funkcjonariusza Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim, który 20.08.2020 roku przebywając z rodziną na urlopie nad morzem uratował życie tonącej dziewczynki, a sam mimo walki z żywiołem utonął.

Komenda Powiatowa Policji w Mińsku Mazowieckim przy współudziale Komendy Stołecznej Policji w Warszawie, Biura Komunikacji Społecznej Komendy Głównej Policji w Warszawie, Stołecznej Grupy Wojewódzkiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA, Regionu IPA Centralnego Biura Śledczego Policji, w dniach 30 sierpnia – 01 września 2022 roku organizuje Międzynarodowy Turniej Służb Mundurowych w Piłce Nożnej – EUROPA CUP 2022 im. st. sierż. Marcina Szpyruka.

Wydarzenie sportowe odbędzie się na stadionie MLKS Victoria  w Sulejówku ul. Krasińskiego 6, w którym wezmą udział drużyny z Polski i Europy.

W dniu rozpoczęcia turnieju poza emocjami sportowymi zapraszamy na szereg atrakcji, w tym: pokaz nowoczesnego sprzętu policyjnego, skok ze spadochronu, koncert zespołu „Classic”. Będą też liczne atrakcje dla dzieci w postaci toru przeszkód z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Siedlcach.

30 sierpnia podczas trwania turnieju przyjedzie krwiobus.  Będzie również  możliwość wykonania badań profilaktycznych oraz degustacji regionalnych przysmaków.

Zapraszamy!

sierż. szt. Elżbieta Zagórska

Powrót na górę strony